Ons Taşımacılık ve Ons Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. Şirketlerinden oluşan Ons Grup

1995 Yılından bu yana müşteri odaklı hizmet anlayışı hızlı,güvenilir,kaliteli çözümleri; teknoloji ve insan kaynaklarına odaklanmış yatırımlarıyla sektördeki konumunu her keçen gün dahada güçlendirerek kıymetli Kargo Taşımacılığı ve Gümrükleme alanında hizmet vermektedir.

Deneyimli ve uzman kadrosu ile taşımacılık,lojistik ve gümrükleme gibi kusursuz organizasyon gerektiren bir alanda hizmet vermenin bilinci ile hareket eden Ons Grup müşterilerinin tedarik zincirlerinin önemli bir halkası haline gelmiştir.

Sürekli gelişim ve çözüm odaklı hizmet anlayışını ilke ednimiş olan Ons Grup değerli müşterileri için en uygun zaman-maliyet ve işgücü kombinasyonunu oluşturarak,beklentileri eksiksiz olarak karşılamaktadır.

Uluslararası kıymetli Kargo taşımacılığında Dünyanın en büyük Network ağı olan G4S Internationalile yaptığı partnerlik anlaşması ile dünyanın her noktasına ulaşarak kargolarınızı % 100 Sigortalı olarak yüksek güvenlik standartları içinde kapıdan kapıya teslim etmektedir.

Piyasadaki değerini,müşteriler nezdindeki güvenilirliği ile özdeşleştiren Ons Grup Sektöre kesintisiz hizmet vermeye devam edecektir.